Teie nimi *

Teie e-post *

Teie telefoninumber

Katastrinumber või kinnistu tunnus *

Lisainformatsioon (näiteks hinnasoov)

Ostame kõrgete ja konkurentsivõimeliste hindadega metsamaad üle Eesti. Meie eesmärk on osta maad otse omanikult investeerimise, varumise ja jätkusuutliku majandamise sihtotstarbel. Oleme huvitatud ka raiutud ja hüpoteekidega koormatud metsakinnistutest. Sortimendi osas meil eelistusi ei ole, sest suudame efekiivselt majandada erinevaid liiki puistuid. Koos oma nimekate partneritega suudame metsa majandada kvaliteetselt ja keskkonnasõbralikult olles metsaomanikule usaldusväärseks partneriks.

Miks müüa oma metsamaad?

  • Igal metsal on oma kindel vanus.

Vanasõna ütleb, et küps mets enam küpsemaks ei muutu. Küps mets kaotab seistes oma väärtust, sest raugaeas puud on tundlikud erinevate haiguste, kahjurite leviku ning tormimurdude vastu.

  • Ise majandamine on keeruline

Metsamajandamine omal käel on aeganõudev ja komplitseeritud protsess. Kui metsaomanik soovib teha oma metsas raideid on selleks vaja kehtivat metsamajanduskava, raiepiletite taotlemist, seadmeid ja töömehi. Kõik see eeldab põhjalikke teadmisi valdkonnast, organiseerimist, energiat ja aega. Meil on selleks kõik vajalik olemas ning kuna meie töömahud on suured, siis kehtivad meile ka kõrgemad kokkuostu hinnad ning madalamad väljaveo- ja raidekulud.

  • Liigne risk

Metsakinnistu omamine on riskantne. Näiteks kui Teie naaberkinnistu omanik teostab oma kinnistul lageraide, tekib oht tuulemurruks, sest Teie küps mets võib jääda tuulekoridori. Kui Teie kinnistu asub järve või jõe kaldal võivad sinna elutsema tulla koprad. 5–7 cm läbimõõduga puu langetab kobras kahe minutiga, 10–12 cm läbimõõduga puu ühe ööga. Kui Teie metsakinnistu asub avalike kohtade läheduses on kuival ja palaval suvel oht ka metsatulekahjuks. Igal aastal põleb Eestis kümneid hektareid metsa.

Kas tead kui palju on väärt sinu metsamaa? Küsi meie hinnapakkumist ja saad teada!

Teie nimi *

Teie e-post *

Teie telefoninumber

Katastrinumber või kinnistu tunnus *

Lisainformatsioon (näiteks hinnasoov)

info@eestimaavara.ee (+372) 55 66 5666 (+372) 600 80 55